Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Świeszyno - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niekłonice

Niekłonice(Świeszyno + 5 km)

420 000 zł44,48 m² 9 442,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,48 m2, z tarasem i miejscem postojowym na osiedlu "victoria " Niekłonice gmina Świeszyno. Mieszkanie położone na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Plażowa

Sarbinowo(Świeszyno + 20 km)

374 625 zł27,75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Morelowa

Rokosowo,Koszalin(Świeszyno + 9 km)

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na II piętrze z balkonem. Budynek CD - Mieszkanie D12 4 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 78 m2, balkon - 9,07 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,60 m² 6 853,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią - Karłowicza! Przedstawiamy dostępne tylko U nas! przestronne, utrzymane w ciepłej atmosferze trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 6-pokojowe mieszkanie inwestycyjne - Koszalin, ul. Giełdowa Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni przygotowane pod wynajem 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,50 m² 8 392,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na cenionym przez mieszkańców osiedlu Przylesie. Lokal składa się z trzech niezależnych, ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Mielno

Mielno(Świeszyno + 17 km)

779 094 zł45,37 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-II-13 o pow. 45,37 m2. Apartament położony jest na 1 piętrze. Wystawy okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin(Świeszyno + 9 km)

395 324 zł42,97 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze Symbol ue5 - B.4.0 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2, Parter nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świeszyno

Świeszyno,zachodniopomorskie

259 000 zł48 m² 5 452,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie możesz przegapić takiej okazji! W bliskiej odległości od miasta Koszalin czeka na Ciebie 2 pokojowe mieszkanie na parterze. Nieruchomość o powierzchni 47,50 m2 składa się z: - 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin(Świeszyno + 9 km)

172 550 zł20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz praktycznej i korzystnej cenowo nieruchomości? Lokal L17 w Rezydencji Zwycięstwa to doskonały wybór dla singla lub pary szukającej swojej pierwszej nieruchomości. To także atrakcyjna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij